(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V petek smo imeli evakuacijo in so prišli gasilci. Zakaj so prišli? Da smo videli, kako bi bilo, če bi bil požar. Z masko in cevjo za vodo so šli v šolo. Tilen je ostal notri, zato so ga šli gasilci rešit, ker bi se drugače zadušil. Potem pa nam je bilo zabavno, ko smo s cevjo za vodo škropili pločevinke, da so padle s stojala. Na koncu smo od gasilcev dobili bonbone. Zeloooo smo se zabavali.

                                                                                                                                       Eva Planinšek, 2. razred

Teden otroka_gasilci 051

Teden otroka_gasilci 052

Teden otroka_gasilci 053

Teden otroka_gasilci 055

Teden otroka_gasilci 062

Teden otroka_gasilci 064

Teden otroka_gasilci 060

Dostopnost