(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Prvi šolski dan so prvošolčki obiskali šolsko knjižnico, kjer so najprej prisluhnili zgodbici o strahovih malega miška, nato pa še zgodbici o dobrodušnem, a nerodnem medvedu Borisu, ki se je nekega dne pridružil novemu razredu in si predvsem želel spoznati nove prijatelje. Učenci so med poslušanjem aktivno sodelovali in knjižničarki Tanji pomagali oblikovati zgodbo.

Zatem jih je čakalo še eno prijetno presenečenje. Vsi so prejeli poskusno branje revij Ciciban in Cici zabavnik.

Želimo, da bi prvošolčki radi prihajali v knjižnico in v knjigah odkrivali nove svetove.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Dostopnost