(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V petek, 24. 5. 2024, so učenci Matija Topolovec in Miha Frece (9. razred), Nik Kokot (8. razred) in Nejc Operčkal (6. razred) pokazali svoje znanje in spretnosti pri vožnji s kolesom. Ob spremstvu članov lokalnega SPV in člana policijske uprave Šmarje pri Jelšah so uspešno opravili z danimi izzivi.

Prvouvrščeni Matija Topolovec, drugouvrščeni Miha Frece in tretjeuvrščeni Nik Kokot so se razveselili prejetih medalj in nagrad, ki so jih prejeli s strani članov lokalnega SPV in občine Šmarje pri Jelšah. Predvsem pa so bili veseli, da so lahko pokazali, kako vešči, polni znanja in strpni kolesarji so. Vsem sodelujočim, tako tudi četrtouvrščenemu Nejcu Operčkalu, so izrekli čestitke vsi prisotni in sodelujoči, vključno z ravnateljem šole in predstavnikom občine. 

To leto žal kolesarskega tekmovanja na državni ravni ne bo.

                                                                 Vsem udeleženim iskrene čestitke in varno vožnjo tudi v prihodnje!

 

 

                                                                        

Dostopnost