(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V januarju je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja kemije, katerega se je udeležilo 51 učenk in učencev 8. in 9. razreda. Tekmovalci so pokazali veliko znanja in tako se jih je kar 14 uvrstilo na regijsko raven tekmovanja. Tudi na tej stopnji so bili izredno uspešni. BRONASTO Preglovo priznanje je osvojilo 11 učencev:

Anej Avsec, Maja Drame, Julija Gobec, Anže Hajnšek in Aljaž Hladin iz 8. razreda ter Neža Amon, Blaž Hajnšek, Tine Izda, Lucija Krklec, Eva Rebernak in Kaja Žnidarec iz 9. razreda.

Vsi ti učenci so dobili vstopnico za državno tekmovanje, ki je potekalo v soboto, 11. maja 2024 na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo v Ljubljani. Učenci so pokazali veliko kemijskega znanja in s tem prejeli tudi veliko priznanj.

SREBRNO PREGLOVO PRIZNANJE so dosegli Anej Avsec, Maja Drame, Julija Gobec, Anže Hajnšek, Aljaž Hladin, Blaž Hajnšek, Lucija Krklec in Kaja Žnidarec. ZLATEGA PRIZNANJA pa se je razveselila Eva Rebernak.  

 

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke!

Dostopnost