(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Spoštovani bralci spletne strani OŠ Šmarje pri Jelšah!

Z veseljem vam predstavljam članek, ki ga je napisala učenka, Kaja Žnidarec, v okviru šolskega novinarstva. Z branjem boste odkrivali božične skrivnosti skozi oči te nadarjene mlade avtorice. Njene besede so odsev notranjega doživljanja prazničnega časa, iskrene radosti ter razmišljanj o tem, kaj zanjo pomeni božič.

Dopustite, da vas Kajine besede popeljejo v svet božičnih čudes, kjer se prepletajo tradicije, občutki topline in ljubezni. Njeno razkrivanje božičnih skrivnosti vas bo gotovo navdihnilo, da še bolj cenite ta poseben čas v letu.
Ob tej priložnosti vam želim, naj bo ta članek vir navdiha in radosti v tem prazničnem obdobju, novo leto pa polno novih priložnosti za rast in dosežke.

S toplimi željami…
Branka Đaković

Dostopnost