(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Učenci 4. in 5. razreda POŠ Šentvid, ki smo vključeni v interesno dejavnost VESELA ŠOLA, smo se lotili Veselošolskega izziva za mesec september. Gradili smo mostove iz LEGO kock. Najprej smo predelali temo s spleta, nato še iz Pila. Sledila je gradnja mostov iz LEGO kock, ki smo jih posamezniki prinesli od doma. V času, ki smo ga imeli na voljo, smo seveda uporabili domišljijo in nastalo je nekaj izdelkov, ki so vidni na fotografijah v galeriji. Izziv nam je bil v veselje. Ob ustvarjanju smo se povezali – »kot, da bi gradili tudi mostove med nami«. Naša mentorica Ivica Rošer je naše delo spremljala, nam svetovala, nas fotografirala in fotografije poslala v Ljubljano na uredništvo Vesele šole. Bili smo pohvaljeni, ker smo pokazali svojo domišljijo in sposobnost skupinskega dela. Vsak izmed nas je dobil mapo Vesele šole, svinčnik in knjigo M. B. Zrimec: Naj živali po svetu.

Hvala uredništvu Vesele šole za pozornost. Izziv nam bo ostal v lepem spominu, nagrada pa vzpodbuda še za naprej.

 

Dostopnost