(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

OBVEZNI IN NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI

Spoštovani starši in učenci 2. in 3. triade!

Pred vami je nova odločitev za izbiro obveznih in neobveznih izbirnih predmetov za šolsko leto 2020/21, ki jo bomo letos zaradi izobraževanja na daljavo izpeljali preko elektronske pošte.

ZA UČENCE 6., 7. IN 8. RAZREDA

V Vodniku skozi obvezne izbirne predmete smo pripravili opise posameznih izbirnih predmetov in postopek izbire izbirnih predmetov, ki jih skupaj s starši oziroma zakonitimi zastopniki poglejte in se po tehtnem razmisleku in glede na vaše interese odločite za izbiro.

Razredniki vam bodo poslali prijave, ki jih izpolnite in jim jih vrnite najkasneje do petka, 24. aprila 2020.

VODIČ SKOZI IZBIRNE PREDMETE 2020-21

ZA UČENCE 3., 4. IN 5. RAZREDA

V Vodniku skozi neobvezne izbirne predmete smo pripravili opise posameznih izbirnih predmetov in postopek izbire neobveznih izbirnih predmetov, ki jih skupaj s starši oziroma zakonitimi zastopniki poglejte in se po tehtnem razmisleku in glede na vaše interese odločite za izbiro ali pa se za izbiro ne odločite.

Razredniki vam bodo poslali prijave, ki jih izpolnite in jim jih vrnite najkasneje do petka, 24. aprila 2020.

VODIČ SKOZI NEOBVEZNE IZBIRNE PREDMETE 2020-21

Dostopnost