Nekaj manj kot 1000-glava pustna množica se je kot ŠMARSKA POVORKA danes ob 9.30 podala proti Šmarju pri Jelšah in Šmarski ploščadi.

Na čelu povorke je bila mini šolska pihalna godba z ravnateljem ter predstavniki TŠM-ja.

Za njimi so se najprej zvrstili razredi s skupinskimi maskami, nato pa vsi ostali kot posamične ali individualne pustne maske.

Sledil je mimodohod do varovanih stanovanj in Doma upokojencev.

Na ploščadi nas je čakala živahna glasba in moderatorka Sergeja Javornik, ki nas je ves čas dogodka šegavo vodila in klicala na oder.

Letošnja novost je bil FOTO KOTIČEK, ki so ga učenci izkoristili za ovekovečenje spomina na pustne šeme s svojimi najboljšimi prijatelji ali v krogu razreda.

Krofi, napitki, nagrade, razigran ples in sonček po vrhu vsega – ali bi si lahko želeli še lepše pustovanje?

Hvala občini ZA NGRADE ZMAGOVALNIM SKUPINSKIM MASKAM in TŠM za pomoč pri organizaciji!

Nagradili smo:

20 POSAMEZNIH/INDIVIDUALNIH MASK ter 15 SKUPINSKIH MASK.

Prvih 5 nagrad ZA SKUPINSKE MASKE JE PRIPADALO NASLEDNJIM RAZREDOM:

5. mesto MODNA PISTA 7. a (pice pri Krpanu)

4. mesto DJ-ji 5. c (kinovstopnice za šmarski kino)

3. mesto PROMETNI ZNAKI 4. c (kopalne karte v AQUALUNI)

2. mesto BACEK JON OVČKE 5. a (WOOP MARIBOR)

1. mesto TRGATEV IN GROZDJE 8. d (ADRENALINSKI PARK BETNAVA)

ČESTITAMO ZA VLOŽEN TRUD IN ODLIČNE PREDSTAVITVE! Nagrade so več kot zaslužene!!!

Kratki posnetki pričajo o doooolgiiiii povorki! Začetek povorke pred šolo 1 2 3

Še več slikic o rajanju na Šmarski ploščadi pa si oglejte v fotogaleriji.