(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Z učenci na POŠ Sladka Gora sodelujemo v projektu “Varno v vrtec in šolo”, v katerem spodbujamo otroke k razmišljanju o varnosti v prometu na splošno ter o varnosti na poti v šolo ter v okolici otroških igrišč. V podaljšanem bivanju smo se z učenci najprej odpravili na sprehod, kjer smo spoznavali njihovo pot v šolo. Spoznali smo veliko prometnih znakov in se pogovorili, kako pridemo varno do šole in kje prečkamo cesto. Nato je vsak razred posebej razmislil, kako bo varno pot v šolo upodobil na listu papirja. S tem smo spodbujali tudi sodelovanje med učenci, saj je vsak pripomogel delček k skupnemu izdelku. Nastali so čudoviti izdelki. Učenci si bodo varno pot v šolo zagotovo dobro zapomnili.

Dostopnost