Prireditev ob dnevu žena in materinskem dnevu v Mestinju

Čudežna beseda mama razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

V torek, 21. marca 2023, smo se po dolgem času ponovno srečali v avli POŠ Mestinje. Skupaj s cicibani iz vrtca smo za mamice. babice, tete, za vse, ki so nas obiskali, pripravili kulturni program. Obiskovalci so lahko prisluhnili deklamacijam in prepevanju OPZ. Učenci so zaigrali igrico Od kod si ljubi kruhek, zaplesali so dva folklorna plesa in sodobno koreografijo, prepevali v angleškem jeziku, Nik pa je zaigral na harmoniko. Po prireditvi smo se družili ob prigrizkih, pecivu in sadju, ki sta jih prispevala šola in vrtec.

Vsem nastopajočim iskreno čestitamo, vsem obiskovalcem se zahvaljujemo za tako veliko udeležbo in vse pohvale on koncu prireditve.

Kolektiv POŠ Mestinje