(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V četrtek, 17. 11. 2022, smo se s šahisti odpravili na posamično šahovsko prvenstvo celjskega področja, ki je potekalo na OŠ Frana Roša v Celju. Tekmovalcev je bilo kar nekaj in konkurenca je bila velika. Predvsem pa je bilo zelo živahno, saj so otroci lahko ponovno aktivno pričeli z igranjem šaha in dvoboji v živo.

Pogledi ob dobljenih in izgubljenih partijah so izžarevali tako razočaranje kot veselje. Po 5 krogih pri deklicah (D12 in D15) in 7 krogih pri fantih (F12 in F15) so zmagovalci ponosno prejeli medalje, prvaki pa dodatno še pokal.

Naši šahisti so domov prišli z dvema medaljama, Tija Mikez 2. mesto D12 in Vid Koritnik 2. mesto F15. Tako drugouvrščenima kot vsem ostalim šahistom iskrene čestitke za uvrstitve in sodelovanje!

Vsem staršem, ki ste poskrbeli za varen prevoz svojega, in še morebiti katerega izmed otrok, pa iskrena hvala za podporo njim ter odnos, s katerim podpirate njihovo naklonjenost šahu.