(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V petek, 13.9.2019, smo imeli športni dan. Odpravili smo se na pohod po šolski okolici. V nahrbtnike smo si dali malico in se odpravili na pot. Odšli smo proti Škofiji. Med potjo smo opazovali naravo. Videli smo številne vinograde. Ko smo prišli na Škofijo, nas je pri gorci pričakala najina mamica. Tu smo pojedli malico, se malo odpočili. Po malici smo se posladkali, nato pa nadaljevali pot po Škofiji v smeri Zibike. Šli smo mimo Andraževe gorce, Vinskih, mimo učiteljice Silve in zaključili pot pri šoli. To je bil poseben dan, saj sem lahko vsem sošolcem pokazal, kje je naša gorca.

                                                                                               Jakob OČKO

Dostopnost