(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

FIT MOBILNI NA POŠ SLADKA GORA

Zdrav duh v zdravem telesu je naš življenjski moto, katerega smo še posebej ozavestili v tednu mobilnosti, ko so na naši šoli, v času OPB, potekale temu primerne dejavnosti. Za začetek smo razmišljali o varnih in nevarnih poteh na Sladki Gori, saj se le tukaj prav vsi  redno sprehajamo. Tako smo za nagradni natečaj Varno v šolo in vrtec oblikovali skupno maketo našega kraja. Ko je v četrtek na plan pokukal sonček, smo se odpravili na dolg sprehod med vinogradi, kjer smo se ustavili pri Smoletovi gorci in tam tudi izvedli »igre po starem«. Zaključek tedna mobilnosti pa smo zaokrožili s prometnim poligonom na šolskem igrišču v petek, kjer so se učenci pomerili v zanimivih igrah vožnje s skiroji, rolerji in kotalkami. Želimo si, da bi zdravo mero mobilnosti  vsi skupaj ohranjali skozi vso leto.

Vanja Užmah

Dostopnost