(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Tretjič gre rado! Tretje leto sodelovanja na predtekmovanju je namreč prineslo uvrstitev v televizijski del kviza Male sive celice. Gašper Kos iz 9. d, Tina Tiara Opalič iz 8. b in Julija Golež iz 7. b so med 40 sodelujočimi ekipami šol celjske in koroške regije na pisnem delu dosegli izjemno 2. mesto, kar jih je uvrstilo v ustni del tekmovanja. Dvoboj s tekmovalci iz OŠ Frana Kranjca je bil izjemno napet in šele pravilen odgovor na zadnje vprašanje je določil zmago naši ekipi.

Tudi druga naša ekipa v sestavi Miha Kos, 9. d, Nela Jurjec, 8. b, in Anja Kovačič, 7. e, je pokazala široko znanje, za kar so bili pohvaljeni s strani organizatorja. Po številu točk so se prav tako uvrstili med osem najboljših, vendar pa je pravilo takšno, da se lahko v ustni del uvrsti le ena ekipa s šole.

Do snemanja v studiu nas loči le še dober mesec, v tem času pa ne bo manjkalo zanimivih pogovorov, resnih priprav ter zabavnih in ustvarjalnih druženj.

Veselimo se nove izkušnje in seveda čestitamo učencem za izjemen uspeh!

Dostopnost