(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Po uradnem sprejemu v šolski jedilnici so prvošolčki radovednih pogledov in zvedavih oči vstopili v našo šolsko knjižnico. Polni pričakovanj so se posedli v pravljični kotiček, kjer sva jih najprej pozdravili knjižničarki Monika in Monja. V pravljični svet pa jih je povedla prav posebna gostja – prvošolka Maja – lutka, ki je spregovorila s pomočjo knjižničarke Monje. Majo je bilo najprej strah, zato je morala zbrati precej poguma, da je stopila pred 64-glavo »množico« prvošolcev. Zaupala jim je, da še ne zna pisati in brati, pa so jo hitro pomirili, da se bo v šoli vsega naučila. Zato pa šola obstaja, kajne? Sledila je pravljica Vsi za enega, eden za vse s čudovitim sporočilom, da naj sledijo svojim sanjam in ne pozabijo, da je vsak od njih nekaj posebnega.

Želiva jim, da bi se v šoli dobro počutili in bi radi prihajali v našo knjižnico.

Knjižničarki M&M

 

Dostopnost