(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

24. junij 2019, je bil učence in učiteljice POŠ Zibika nekoliko drugačen. S sproščenimi aktivnostmi smo se poslovili od šolskega leta 2018/19 ter zakorakali na zaslužene počitnice.

Dan smo pričeli s skupnim zajtrkom, ob katerem so učenci veselo klepetali. Po zajtrku smo se udeležili proslave ob Dnevu državnosti. Na proslavi so se šolarji predstavili z glasbenimi točkami, program pa so obogatili otroci iz vrtca Zibika. Sledilo je slovo od petošolcev, kateri so nam pripravili zanimive naloge. S simboličnim preskokom kolebnice pa smo med šolarje sprejeli bodoče prvošolce. Po proslavi in podelitvi spričeval in priznanj smo druženje nadaljevali ob sproščeni igri in piknikom.  Dan je hitro mini in že kaj kmalu je sledilo slovo. Zaželeli smo si lepe počitnice, se še enkrat objeli in odkorakali počitnicam naproti.

Dostopnost