(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

GLEJ, ZVEZDICA V GRMOVJU ŽDI.
PRAV DROBCENO SE SVETI.
TA ZVEZDICA NAVADNA NI,
VESELO ZNA LETETI,
VESELO ZNA LETETI.

DAJ, ZVEZDICA POSODI MI
TO SVOJO LUČKO MALO!
DOMOV SE MI HUDO MUDI
IN STRAH ME JE POSTALO
IN STRAH ME JE POSTALO.

Nas pa ni nič strah postalo, ampak smo pogumno stopali naprej, po zelenih in prelepih poteh Svetega Štefana.

V sklopu Tedna vseživljenjskega učenja smo se otroci iz šole in vrtca, skupaj z učiteljicami, vzgojiteljicami, mamicami in atiji, odpravili na pohod po Svetem Štefanu. Začeli smo po svetlem, končali pa po temi. Naš dnevni sprehod se je spremenil v nočnega, ampak nas to ni prav nič motilo. Opremljeni smo bili s svetilkami, takšnimi in drugačnimi. Iskali smo kresničke in šteli zvezdice. Sveti Štefan smo spoznali še v drugi luči, ali bolje rečeno po temi.

Bilo je super zanimivo. Drugo leto takšen pohod zagotovo ponovimo.

Dostopnost