(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Da je poletje zares tik pred vrati smo učenci in učitelji na POŠ Kristan Vrh do dobra občutili na svoji koži. Poleg tega, da sonce vse bolj močno pripeka, smo za še večje ogrevanje v počitniške dni poskrbeli tudi mi. V četrtek, 13. 6. 2019  je na šoli potekal zaključni roditeljski sestanek za prav vse razrede, po končanem formalnem delu pa je sledila proslava v telovadnici. Kot je povedala vodja podružnice, Anja Vrbek, smo najprej obeležili prihajajoči dan državnosti, hkrati pa skupaj pozdravili prihajajoče počitnice, katerih se že neizmerno veselimo. Učenci so skozi recitacije, dramatizacijo, deklamacije, pesem, igro in ples pokazali, kaj vse so se poleg učne snovi še naučili v času pouka in podaljšanega bivanja. Če morda do sedaj še kdo ni imel ideje, kaj bo med počitnicami počel, jo je ob gledanju proslave zagotovo dobil. Učenci so skupno veselje, gibčnost in razigranost strnili še v pesmi Prisluhni školjki, kjer so se povezali v eno, še zadnjič s petošolci v svoji sredini. Zaželeli smo jim dobrega počutja na centralni šoli v Šmarju in da bi se večkrat radi spomnili skupnega bivanja na POŠ Kristan Vrh. Ker vroči dnevi zares vabijo k razvajanju in osvežitvi na vsakomur najbolj zanimiv način, vam kličemo prijetne počitniške dni. Vidimo se znova septembra, polni novih dogodivščin in prijetnih vtisov počitnic.

 

 

Dostopnost