(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V šolskem letu 2018/19 so učenci šahisti pridno sodelovali na šahovskih tekmovanjih v sklopu Štajerske kadetske lige. V petek, 6. junija, je potekal v Mariboru zaključni turnir. S slednjega so šahisti OŠ Šmarja pri Jelšah odnesli skupni pokal, ki jih je uvrstil na 2. mesto. Po številu točk, ki so jih šahisti nabirali skozi vso šolsko leto, sta se na absolutno 3. mesto s pokalom uvrstila tudi Ulla Muzel v kategoriji punc U9 ter Tilen Drama v kategoriji fantov U12. Bravo!

V posamičnih tekmovanjih sta se medalje prav tako veselila Ulla Muzel ter Tilen Drama vsak v svoji kategoriji.

Vsekakor gredo iskrene čestitke vsem tekmovalcem Štajerske kadetske lige 2018/19. Šahisti so bili ob zaključnem turnirju nagrajeni s torto velikanko.

 

Dostopnost