(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V četrtek, 23. 5. 2019, je na OŠ Šmarje pri Jelšah potekalo šolsko tekmovanje “Kaj veš o prometu”. Udeležilo se ga je 9 učencev 7., 8. in 9. razreda. Gre za tekmovanje iz znanja cestnoprometnih pravil (reševanje testov na računalniku), spretnosti na kolesarskem poligonu ter vožnji na prometnih površinah. Srečanje kolesarjev je organiziral Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Šmarje pri Jelšah. Učenci so v dar prejeli nove kolesarske čelade, šola pa novo kolo, ki ga bodo z veseljem uporabljali petošolci pri opravljanju kolesarskega izpita. Prvo mesto je dosegel Rok Krivokapić iz 9. a, drugo Tadej Dimec iz 8. a, tretje pa Simon Žaberl iz 9. a.

Vsi tekmovalci si zaslužijo pohvale in čestitke za znanje, sposobnosti in spretnosti, ki so jih pokazali. Tudi v bodoče naj ostanejo zgled varne in zanesljive vožnje.

Rok je našo šolo zastopal tudi na državnem tekmovanju v soboto, 25. 5. 2019, v Mislinji. Dosegel je odlično 14. mesto, za kar mu čestitamo.

Dostopnost