(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Starši naših učencev so se tudi letos množično odzvali povabilu, da sodelujejo pri Bralni znački za starše in so tako pri branju zgled svojim otrokom. Na zaključnem srečanju so se srečali s motivacijsko govornico in prehransko svetovalko Minko Gantar. Pogovor z njo je vodila Tanja Jurjec.

Minka Gantar je mati treh hčera, je raziskovalka življenja in vsega, kar je povezano z njim, predvsem pa z zdravjem človeka. Zbrane je navdušila s svojo energijo in na enostaven način predstavila, kako spodbuja ljudi, da začnejo popotovanje do osebne sreče in zdravja. Svoje znanje je zbrala v knjigah Ko imajo hormoni žur in Ko ima življenje žur.

Bralno značko za starše smo organizirali že sedmo leto zapored, 45 staršev se je udeležilo zaključnega srečanja, 174 pa jih je prejelo zaslužena bralna priznanja.

 

 

 

 

 

 

Dostopnost