(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Sonček na sobotno dopoldne, 11. maja 2019, je bil razlog več, da je Šmarje pri Jelšah obiskalo precej ljubiteljev teka. Organizatorji Teka po šmarskih bregih so vso dogajanje tokrat umestili na igrišče atletske steze OŠ Šmarje pri Jelšah. Tam smo obiskovalce seznanjali tudi s Tekom podnebne solidarnosti.

Po skupinskem ogrevanju so prvi stekli predšolski otroci na 200m, nato šolski malčki na 500m in osnovnošolci s predmetne stopnje na 1km. Urco za njimi so na startu čakali pripravljeni že tekači na 5 in 10km.

Po končanem delu otroškega in mladinskega teka se je začela delavnica v okviru Teka podnebnih sprememb, kjer smo se z mladimi pogovarjali o zdravih stvareh in zadravem načinu življenja.

Anja in Jerneja

Dostopnost