(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Na pustni torek so šolo zavzele norčave maškare, ki letos niso imele pretiranega dela s preganjanjem zime. So pa poskrbele za razigranost in smeh, ko so nas razvajale z izvirnimi predstavitvami v šolski športni dvorani. Spodbudno je, da je vsako leto več skupinskih mask, ki jih učenci skupaj z učitelji izdelajo sami, načrtovanje nekaterih pa se začne že kar v začetku šolskega leta.

»Stroga« pustna komisija je budno opazovala, si zapisovala, premišljevala in na koncu le sklenila, katere maske si zaslužijo nagrade. A njeno delo je bilo letos res zelo zahtevno, saj so bile vse šeme več kot odlične. Da pa ne bi bilo kakšne nepotrebne zamere, so v razredih prav vse prejele sladko presenečenje.

Dostopnost