(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V četrtek, 17. 1. 2019, je na OŠ Franja Malgaja v Šentjurju potekalo regijsko tekmovanje iz angleščine za devete razrede. Osem naših najboljših učencev, ki so že osvojili bronasto priznanje na šolski ravni, se ga je včeraj popoldne udeležilo. Naši angleži so Eva Dabelić, Klavdija Tašner, Ajda Pantner, Gašper Krašovic iz 9. a,  Val Pšeničnik in Nik Bračun iz 9. c ter Anže Javornik in Tadej Cerovšek iz 9.d razreda. Tekmovanje ni kar mala malica, kot bi kdo lahko pomislil, saj je bilo treba predelati angleško knjigo z naslovom The Absolutely True Diary of a Part-Time Indian, na katero so se nanašale naloge, in na koncu napisati še spis na izbran naslov. Kako so se učenci odrezali, bomo sporočili, zagotovo pa je izkušnja tisto, kar tudi šteje. Neuradni rezultati bodo 23. 1. 2019. Držimo pesti oziroma po angleško Keep your fingers crossed! 

Dostopnost