(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

December … za mnoge najlepši mesec, saj s sabo prinaša tiste najbolj čarobne praznične dni. Ko si morda bolj zavedno vzamemo čas za bližnje in drobne pozornosti, ki rišejo nasmehe na obrazih in toplino v srcih. 

Še posebej lep pa je za naše najmlajše. Skozi ves mesec so skrbno in domiselno ustvarjali izdelke, s katerimi smo pričarali praznično vzdušje tudi na šoli. Teden pred novoletnimi počitnicami pa je minil predvsem v duhu sprostitve in zabave. V Kulturnem domu Šmarje pri Jelšah smo si ogledali ljubko božično risanko Čarobna zima v Mumindolu, imeli smo slavnostno malico, obiskal nas je dedek Mraz, v plesnih delavnicah pa smo se naučili nekaj plesnih korakov in ples predstavili tudi ostalim učencem naše šole. 

Dostopnost