(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

RDEČE ŽOGE, KNJIGE, ZVEZKE,

PUNČKE, SANKE IN ŠE KAJ.

JOJ, ŽE PRIŠEL JE MED NAS,

STARI, DOBRI DEDEK MRAZ.

Zadnji šolski dan v lanskem letu, smo si z bogatim novoletnim programom popestrili pouk ter nestrpno čakali na enega od dobrih mož.  S pesmijo smo tako tudi na Sveti Štefan priklicali Dedka Mraza. Čudil se je nad šolskimi prostori, ki letos dišijo  po novem, svetlem, lepem. Spraševal se je,  če je sploh prišel prav.  Zanimalo ga je če smo bili kaj pridni in zagotovili smo mu, da smo bili. Tako smo prav vsi dobili bogato darilo, v katerem je bila okrasna blazina, lepilo, lepilni trak, flumastri in ogromno sladkarij. Prišepnil nam je, da mu je pri pripravi daril pomagala tudi  KS Sveti Štefan. Zahvaljujemo se obema, dedku Mrazu in KS Sveti Štefan in upamo, da se bosta tudi drugo leto spomnila na nas. Mi pa bomo seveda tudi v prihodnje ostali pridni. Vsem, ki spremljajo našo spletno stran, pa želimo srečno, zdravo in uspešno leto 2019.

Dostopnost