(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Učenci in učenke 6. a razreda smo se v ponedeljek, 17. 12. 2018, s pisanjem prazničnih voščil pridružili akciji društva Rad pišem z roko, ki s svojim dejavnostmi spodbuja pisanje z roko. Podarili so nam prikupne razglednice s prazničnimi  motivi, mi pa smo se na pobudo in spodbudo razredničarke odločili, da jih napišemo in v imenu vseh učencev in kolektiva šole pošljemo dobre želje tistim v kraju in širše, ki skrbijo, da nam je v šoli prijetno. Na nalogo smo se tudi pripravili, tako da je delo hitro in uspešno steklo. Naloga ni bila tako preprosta, a smo dokazali, da z odgovorno pripravo in natančnim delom znamo in zmoremo. Upam, da bodo besede, ki smo jih s tako skrbnostjo zapisali, ogrela srca prejemnikom in polepšale praznike, ki prihajajo.

Dostopnost