(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Z zaključnima turnirjema se je končal drugi del (regijsko tekmovanje) Košarkarskega superšolarja, državnega tekmovanja v košarki za starejše učence in učenke. Oba turnirja je uspešno organiziralo šolsko športno društvo, uspešni pa sta bili tudi obe šmarski ekipi, ki sta osvojili drugo mesto in se uvrstili na državno tekmovanje. Igralci so pokazali zavidljivo raven tehnično taktičnega znanja in navduševali s hitro in atraktivno igro. Kljub poškodbi dveh ključnih igralcev so se naši učenci v finalu uspešno upirali gostom iz Podčetrtka, pred tem pa suvereno premagali vrstnike iz Slovenskih Konjic.

Finalna tekma učenk je bila vseskozi izenačena, vendar so tokrat morale domačinke  priznati premoč  II. OŠ Celje.

 

Rezultati:

UČENCI

OŠ Šmarje pri Jelšah : OŠ ob Dravinji Slovenske Konjice   43 : 16

OŠ Prebold : OŠ Podčetrtek   41 : 32

OŠ Šmarje pri Jelšah : OŠ Podčetrtek  33 : 41

OŠ ob Dravinji : OŠ Prebold  34 : 21

Končni razpored:

  1. OŠ PODČETRTEK
  2. OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH
  3. OŠ OB DRAVINJI
  4. OŠ PREBOLD

 

UČENKE

OŠ Šmarje pri Jelšah : OŠ ob Dravinji   31 : 26

OŠ Hudinja Celje : II. OŠ Celje   15 : 27

OŠ Šmarje pri Jelšah :  II. OŠ Celje  26 : 38

OŠ ob Dravinji : OŠ ob Dravinji  32 : 28

 

Končni razpored:

  1. II. OŠ CELJE
  2. OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH
  3. OŠ OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE
  4. OŠ HUDINJA CELJE

Dostopnost