(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Učenci OŠ Šmarje pri Jelšah so na centralni šoli v četrtek na Miklavžev dan, 6. 12. 2018, izvedli dobrodelni praznični bazar. Že konec meseca novembra so pod vodstvom učiteljic začeli izdelovati različne izdelke. Nastali so krasni aranžmaji, obeski za smrečico, medenjaki različnih oblik, čokoladne kroglice, kvašeni parkeljni in pletenice, svečniki, mila, kreme za roke ter pestre voščilnice. Ob prihodu prvega dobrega moža smo z učenci v večnamenskem prostoru šole ustvarili pravljični kotiček, kjer smo vse izdelke postavili na ogled. Polni pričakovanja smo pričakali prve obiskovalce. S prostovoljnimi prispevki so nas podprli starši, dedki, babice in učitelji. Ob zvenu božične glasbe v ozadju je od 15. do 18. ure potekalo prav prijetno medgeneracijsko druženje. Hvala lepa vsem, ki ste podprli naš trud s prispevki. V prihodnjih prazničnih dneh pa želimo vsem obilo topline pri srcu.

Anja Vrečko

Dostopnost