(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V soboto, 1. 12. 2018, smo tretješolci na POŠ Šentvid izvedli tehniški dan: Izdelava novoletne dekoracije. Najprej smo se pogovorili o praznikih v mesecu decembru, o obisku treh dobrih mož, jih opisali in primerjali med samo. Sledilo je praktično ustvarjalno delo. Izdelali smo okraske za  na smrečico. Iz DAS mase smo izdelali venčke in okraske z novoletnimi motivi, iz papirja in kartona pa še božičke. Pripravili smo tudi slano testo, iz katerega smo izdelali večji venček. Uspeli smo izdelati še novoletne voščilnice.

Danes, 5. 12. 2018, smo postavili smrečico v avli šole in jo okrasili z našimi izdelki.  Izdelali pa smo še malo drugačno razredno smrečico, okrašeno  »z našimi podobami na okraskih«.

Na naši podružnici pridno ustvarjajo tudi v ostalih razredih, njihova predstavitev še sledi.

Dostopnost