(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V sredo, 17. oktobra 2018, smo učenci izbirnega predmeta poskusi v kemiji odšli na ekskurzijo v Rogaško Slatino. Najprej smo obiskali Steklarno Rogaška, kjer smo se sprehodili skozi proizvodnjo in si ogledali proizvodnjo od surovine do končnega izdelka. Nato smo v Šolskem centru Rogaška Slatina sodelovali na fizikalni, kemijski in optični delavnici. Na koncu ekskurzije smo si ogledali še podjetje Kozmetika Afrodita.

V četrtek, 8. novembra 2018, smo imeli še ekskurzijo v Štore. Ogledali smo si proizvodnjo v podjetju Štore Steel in Železarski muzej.

Na obeh ekskurzijah smo veliko videli in se tudi nekaj novega naučili.

        

                           

                          

                          

       

                            

                            

                           

       

      

Dostopnost