(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Prosti čas smo ob tednu otroka preživljali malo drugače. Z učiteljico Mojco smo brali  in uživali ob pravljici gospe Guste Grobin, igrali šah pod vodstvom učiteljice Jasne, se urili v ročnih spretnostih in ustvarjali pod vodstvom učiteljice Mirice.  Z učiteljico Ivico smo razmišljali in pisali o prostem času, pri učiteljici Vesni pa  prebirali pošto iz evropskih držav. Pri tem projektu je sodeloval tudi pevski zbor pod vodstvom učiteljice Marte, prepevali smo pesmi v tujih jezikih. Ob tednu otroka smo izvedli še nekaj načrtovanih dni dejavnosti. Prvošolci smo preživeli dopoldne v Muzeju na prostem Rogatec, drugošolci smo se napotili v Olimje in Jelenov greben, petošolci pa smo kolesarili.

Dostopnost