(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Tema letošnjega tedna otroka je bila prosti čas, zato smo se z otroci odločili, da bomo prosti čas v podaljšanem bivanju izkoristili tako, da si bomo izdelali svoje eko igre. Iz odpadne embalaže smo izdelali igro spomin, igro Potovanje ter keglje. Vse smo nato ob koncu tedna tudi preizkusili in bilo je prav zabavno. Izdelali smo si tudi zapestnice prijateljstva in jih podarili svojemu sošolcu, sošolki, prijatelju ali tudi kakšni simpatiji. Veliko smo bili tudi zunaj na igralih ali odigrali kakšno igro nogometa na igrišču. Prav tako so učenci povedali, kako bi želeli preživet prosti čas s svojimi starši. Odgovore smo nato razstavili v garderobi šole, da so jih lahko videli tudi starši. Čez cel teden smo se imeli zelo lepo.

Dostopnost