(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Počitnicam smo pomahali v slovo, šola pa je ponovno odprla svoja vrata.

Prvi september je bil gotovo poseben dan za 123 prvošolcev in prvošolk na centralni šoli in podružnicah, ki so se polni pričakovanj podali novim izzivom, ciljem in nalogam naproti. Sprejem s pevsko-plesnim programom so zanje in za njihove starše pripravili drugošolci. Na centralni šoli sta jim dobrodošlico izrekla ravnatelj Mitja Šket in župan Stanko Šket.

Želimo, da jim prvi šolski dan ostane v lepem in prijetnem spominu. Srečno in uspešno!

1. a

1. b

1. c

Prvošolci v Mestinju

Prvošolci na Sladki Gori

Prvošolci na Svetem Štefanu

Prvošolci v Šentvidu

Prvošolci v Zibiki

Prvošolci na Kristan Vrhu

Dostopnost