(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V soboto, 19. 5. 2018, je potekalo državno tekmovanje iz logične pošasti na OŠ Dobje. Tekmovanja se je udeležilo 39 učencev od 1. do 9. razreda, skupaj s podružnicami Šentvid, Sladka Gora, Mestinje in Kristan Vrh.

Srebrno priznanje so prejeli: Fani Strašek, 1. b, Nina Kidrič, 1. POŠ Mestinje,  Nina Sovinc, Taja Mavsar in Lars Marcel Vogrinc 3. b, Benjamin Herman, 3. POŠ Mestinje,  Pija Herič, 4. b, Tajda Korče, 6. b, Živa Lorger, 7. b, Gašper Kos, 7. d, Jakob Zagajšek, 8. d, Tilen Šket, 9. a in Rok Hladin, 9. d.

Tina Tiara Opalič in Lara Šuc iz 6. b, Nik Deželak iz 7. d  in Jakob Rihter iz 8. c so osvojili zlato priznanje. Nik Deželak je dosegel vse točke in tako osvojil prvo mesto v svoji skupini.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke.

Dostopnost