(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V soboto, 19. 5. 2018, je v Kobilarni Lipica potekal državni finale v igri ŠKL MDO. Tekmovanje je bilo tokrat prvič izvedeno na prostem, na hipodromu, hkrati pa je potekal tudi finale v igri ŠKL tee ball.

V finale igre med dvema ognjema sta se uvrstili ekipi 1. in 2. ter 3. in 4. razredov OŠ Šmarje pri Jelšah. Ekipi sta odigrali po štiri tekme in v vsaki trikrat zmagali, kar je zadostovalo, da sta osvojili 2. mesto. Spodbujali so nas tudi starši, ki so kljub precejšnji oddaljenosti in zgodnji uri, prišli v velikem številu spremljat in navijat za mlade nadobudneže.

Kobilarna Lipica je poskrbela za spremljevalni program in zaključila prireditev s predstavo Zgodba o Lipici. Tako smo letošnja tekmovanja zaokrožili v nepozabnem ambientu, kjer so nas družili zabava, tekmovanja in tudi pridobivanje novih znanj in izkušenj, saj smo spoznali za nas novo igro tee ball.

Lucija Grobin

no images were found

Dostopnost