(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Sončen torek, 24. 4. 2018, je bil kot nalašč za izvedbo športnega dne – atletski mnogoboj. Učenci od 6. do 9. razreda so tekmovali v štirih atletskih disciplinah: tek na 300 m, tek na 60 m, met vortexa in skok v daljino. Vsak je poskušal doseči svoj osebni rekord in zbrati čim več točk, s katerimi so bili ovrednoteni doseženi rezultati. Na športnem dnevu se je predstavila tudi šolska ekipa prve pomoči, ki je v soboto na regijskem tekmovanju pokazala tako dobro znanje, da je osvojila srebrno priznanje. Na koncu je pomočnik ravnatelja Zvonko Krobat podelil priznanja učencem, ki so dosegli najboljše rezultate in se uvrstili v nadaljnje tekmovanje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto utrinke si oglejte v spodnji galeriji.

Foto: Gašper Kos, 7. d

no images were found

Dostopnost