7. decembra je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja astronomije. Na naši šoli se je tekmovanja udeležilo 51 učencev.

Bronasta priznanja prejmejo

• sedmošolka Tjaša Volovšek,
  • osmošolci Jakob Rihter, Jakob Zagajšek, Amadeja Kos, Maja Petauer, Žan Jagodič, Lucija Caharijaz, Rok Krivokapić, Vid Šket, Enej Planinšek, Ema Arzenšek in Tadej Cerovšek
  • in devetošolci Rok Hladin, Tilen Šket, Ana Marija Petauer in Larissa Thieme.

Na državno tekmovanje, ki je bilo 6. januarja v Murski Soboti, so se uvrstili Jakob Rihter, Jakob Zagajšek, Amadeja Kos, Rok Hladin, Tilen Šket in Ana Marija Petauer.

Amadeja Kos, Ana Marija Petauer in Jakob Zagajšek, ki mu je zmanjkala točka do zlatega priznanja, so osvojili srebrna priznanja.

Po najvišjih mestih v državi in zlatih priznanjih so segli Jakob Rihter, Rok Hladin in Tilen Šket. Tilen Šket je nadgradil uspehe preteklih let in postal državni prvak med devetošolci.

Vsem tekmovalcem čestitamo.