(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V petek, 15. 12. 2017, smo se šolski odbojkarji odpravili na medobčinsko tekmovanje v Rogatec. Na turnirju so sodelovale ekipe osnovnih šol Šmarje pri Jelšah, Rogatec, Kozje in Lesično. Naši odbojkarji so prvo tekmo odigrali proti OŠ Kozje, a na žalost izgubili z rezultatom 2 : 1 v nizih. Pri bitki za 3. mesto smo premagali domače igralce OŠ Rogatec z rezultatom 2 : 1. Naši odbojkarji so se odrezali kar dobro in zasedli solidno 3. mesto. 1. mesto je zasedla ekipa OŠ Lesično, 2. mesto OŠ Rogatec, 3. mesto OŠ Šmarje in 4. mesto OŠ Rogatec.

V ekipi smo sodelovali kapetan Martin Bač, Matic Boršić, Matic Šramel, Nik Gajšek, Rok Krč, Dejan Kantužer, Tilen Štruklec, Tilen Hvala, Miha Kitak, Blaž Pilko, Denis Povalej, David Ogrizek in Žan Čokl.

Rok Krč in Nik Gajšek, 9. b

Dostopnost