(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Na naši šoli, podružnični šoli Sveti Štefan, so končno zasvetile praznične lučke. Naša okna, mize in celo šolo krasijo snežaki, takšni in drugačni. Tam kjer pa so snežaki, so seveda tudi snežinke. V četrtek in petek, smo vsi učenci in učiteljice, izdelovali novoletno dekoracijo in z njo okrasili hodnike, razrede in okna naše šole. Uporabljali smo eko materiale in vse skupaj posuli z bleščicami, da smo ustvarili slavnostno vzdušje. Ob koncu dneva smo se svetili tudi mi. Kot bi nas kdo posul s srečo. Kakšni pa so prazniki brez medenjakov? V petek smo jih spekli ter okrasili, nato pa z njimi olepšali novoletno jelko. Pa seveda napolnili naše želodčke. Vonj po cimetu se je širil po celi šoli in nam pričaral pravi božič.

no images were found

no images were found

Dostopnost