(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V ponedeljek, 2. 10. 2017, smo imeli športni dan. Pomerili smo se v krosu. Po malici smo si ogledali progo. Najprej smo tekli fantje od prvega do petega razreda. Borili smo se do konca in vsi smo dosegli cilj. Dekleta so nas vzpodbujala. Nato so tekla dekleta. Tudi ona so se borila. Utrujeni, a veseli smo zaključili sončen športni dan.  (Gašper Kuraj, 3.razred)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najhitrejši  fantje: Urban Čokl (4.r), Timi Štancer (3.r), Domen Benjamin Čander (3.r), Andraž Vrbek (3.r), Marcel Koritnik (1.r), Enej Ogrinc (5.r).

 

 

 

 

Bil je lep sončen ponedeljek. Imeli smo športni dan. Teki smo kros. Po malici smo se odpravili na ogled proge. Potem je šlo zares. Najprej smo se za startno črto postavili fantje, nato pa še dekleta. Bili smo veseli, ker nam je vsem uspelo preteči cel kros.  (Andraž Vrbek, 3.razred)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najhitrejše deklice: Špela Štancer (5.r), Julija Sovinc (5.r), Alja Vahen (5.r), Ana Drofenik (2.r), Nika Vahen (4.r), Hana Krivec (2.r).

Dostopnost