(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Teden otroka bi lahko poimenovali tudi teden vseživljenjskega učenja in spoznavanja. Na POŠ Sveti Štefan smo skozi življenjske vsebine in izkušnje v našo šolo vabili tople sončne žarke tako, da smo s kredami prosto risali na asfalt, zapisovali sončne, tople besede o prijateljih, sošolcih in učiteljicah. V goste smo povabili plesno učiteljico Majo, ki je prav vse učence do dobra ogrela s plesno delavnico na temo Ti si moje sonce. Prav tako pa so tudi članice Društva kmetic Ajda s peko sončnice pričarale vonj domačnosti in topline na naši šoli. Medse pa smo v petek z veseljem povabili in s skupnimi močmi postavili barvito tetko Jesen. Želimo si, da prebujamo sonce in otroka v sebi prav vsak sleherni dan. In naj nam ne bo odveč izreči tople besede, kot na primer Ti si moje sonce.                                                                                                  

Dostopnost