(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V sredo, 13. septembra, so učenci od 6. do 9. razreda imeli prvi športni dan v tem šolskem letu. Odpravili so se do podružnične šole Kristan Vrh. Pot jih je vodila preko nadhoda do kolesarske steze, po kateri so hodili mimo Stranja proti Pristavi. Pred železniško postajo so zavili levo, prečkali cesto in nadaljevali v smeri Drviš. Pri gostišču so cesto prečkali na zaznamovanem prehodu in po stranski cesti nadaljevali pot do gozda. Kmalu so se spustili v dolino do šole. Na cilju so se spočili, se okrepčali s sadjem in napitki ter igrali športne igre. Nazaj do centralne šole so jih pripeljali avtobusi.

Utrinke s športnega dne si lahko ogledate v fotogaleriji.

Foto: Nik Gajšek, 9. b

no images were found

Dostopnost