(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Počitnicam smo pomahali v slovo, šola pa je ponovno odprla svoja vrata.

1. september je bil gotovo zelo drugačen in poseben dan za 114 prvošolcev in prvošolk na centralni šoli in podružnicah, ki so se polni pričakovanj podali novim izzivom, ciljem in nalogam naproti. Sprejem s pevsko-plesnim programom so zanje in za njihove starše pripravili drugošolci. Na centralni šoli sta jim dobrodošlico izrekla ravnatelj Mitja Šket in župan Stanko Šket. V učilnicah so jih nato sprejele razredničarke, policist g. Krsto Krivokapić je spregovoril o varni poti v šolo, predstavniki SPV pa so vsakemu izročili rumeno rutico. Prvi šolski dan se je zaključil s sladkim presenečenjem v šolski jedilnici.

Ravnatelj se je pridružil tudi prvošolcem na Svetem Štefanu in v Zibiki.

Želimo, da jim prvi šolski dan ostane v lepem spominu. Srečno in uspešno!

CENTRALNA ŠOLA (66 prvošolcev)

Podružnica Zibika (5 prvošolcev)

Podružnica Šentvid (14 prvošolcev)

Podružnica Sladka Gora (1 prvošolec)

Podružnica Mestinje (8 prvošolcev)

Podružnica Sveti Štefan (4 prvošolci)

Podružnica Kristan Vrh (16 prvošolcev)

no images were found

 

Dostopnost