(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page
ZAKLJUČEN NATEČAJ “MLADI V SVETU ENERGIJE” 2017

“Na natečaj, ki poteka že deveto leto zapored, so organizatorji prejeli več kot 374 različnih izdelkov –makete, plakate, risbe, predstavitve in odlične filme, skozi katere so mladi predstavili svoje poglede in razumevanje elektrike, energije in energetskih virov. Električna energija jih namreč, kot so pokazali, povezuje, poganja in vodi v svetlo prihodnost.”

V natečaju je sodelovalo več kot 690 slovenskih otrok in mladostnikov iz 52 ustanov.

V kategoriji GLAVCE – druga starostna skupina (4.-9. razreda) so učenci 4. razreda, podružnične šole Sveti Štefan, osvojili 3. mesto. ČESTITAMO!        

12. junija je v Informacijskem središču GEN v Krškem potekala zaključna prireditev projekta “Mladi v svetu energije”, kjer so bili nagrajeni najuspešnejši projekti. Udeležili so se ga tudi naši četrtošolci, skupaj z mentorico Silvo Ketiš.  Fotografije si lahko ogledate na spodnji povezavi.

http://www.ekosola.si/novica/2813/zakljucen-natecaj—mladi-v-svetu-energije—2017

Dostopnost