(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Kot sicer že sigurno veste, smo v letovišče na Debelem Rtiču varno prispeli in aktivnosti si sledijo v divjem tempu. Otroci so pridni, delovni, utrujeni, včasih pa kakšen tudi pomisli na dom, ob tem pa se morebiti utrne kdaj pa kdaj tudi kakšna solzica. Ta čustva pa hitro izginejo, ko se pojavi nova aktivnost, ki je še bolj zanimiva od prejšnje. Tako so otroci do sedaj spoznali zunanji in nekateri tudi notranji bazen, ter seveda naše slovensko morje z vsemi prednostmi in slabostmi :). Nato so se preizkusili v plesnem tekmovanju “odštekanega stila” s šolami iz Tišine, Rakeka in Črnomlja. Med seboj so se pomerili v tekmovanju orientacijskega teka ter se z ladjico popeljali do Izole, kjer so si ogledali staro luko ter del starega mesta s parkom, ob katerem ima prodajalno najboljši sladoledar na Primorskem! 🙂

Spodaj si lahko ogledate fotografije iz omenjenih dogodkov, v prihodnjih dneh pa sledi še nekaj fotografij plavalnih skupin, iz športnih tekmovanj ter nočnega kopanja…

Žiga Čakš

Dostopnost