V tednu otroka smo v oddelku podaljšanega bivanja še posebej namenili različnim dejavnostim. Ob poplavi elektronske tehnologije je vse manj komuniciranja preko pisem, zato je bila tema tedna »Nekaj ti moram povedati« pravšnja za idejo, da si po želji učenci napišejo pismo. Izdelali smo poštni  nabiralnik ter priložili kuverte. Imeli smo tudi razredni kino, kjer smo si ogledali slovenski otroški film »Dvojne počitnice«. Ker se nas je jesen že pošteno dotaknila, smo izvedli še jesensko delavnico, na kateri smo ustvarjali  z različnimi semeni. Nastali so zanimivi in zelo barviti izdelki. Teden smo zaključili s pohodom po okoliških gričih Kristan Vrha.

Učiteljici: Ladislava Štancar in Marija Firšt                                                                                     IMG_3324