(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V soboto, 1. junija, je v Lipici potekalo tekmovanje ŠKL Med dvema ognjema. Tekmovanja so se udeležile tri ekipe različnih starostnih skupin: ekipa 1. in 2. razredov, ekipa 3. in 4. razredov ter ekipa 5. in 6. razredov.

Tekmovanje je bilo dobro organizirano in je potekalo v prijetnem vzdušju. Vsi udeleženci so uživali v tekmovanju, druženju in prejemanju nagrad. Posebej smo bili navdušeni nad pozitivno energijo in športnim duhom, ki sta vladala med ekipami.

Rezultati tekmovanja:

  • Ekipa 1. in 2. razredov: Drugo mesto
  • Ekipa 3. in 4. razredov: Peto mesto
  • Ekipa 5. in 6. razredov: Drugo mesto

Pohvaliti je treba otroke za njihov trud in športno obnašanje. Čeprav rezultati niso bili povsod zmagovalni, so se vse ekipe borile srčno in pokazale veliko mero vztrajnosti in ekipnega duha.

Dogodek je ponudil tudi priložnost za druženje in zabavo. Organizatorji so poskrbeli za prijetno vzdušje, zato že nestrpno pričakujemo naslednje leto in novo priložnost za tekmovanje.

 

Dostopnost