(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V sredo, 29.5., je na Sladki Gori potekal bralni večer za vse učence naše šole. V šoli smo se zbrali popoldan in še lep sončen dan izkoristili za branje knjig. Najprej so učencem knjige prebrale učiteljice, nato pa si je vsak sam poiskal prostor in bral svojo naljubšo knjigo. Vsebino knjige je nato vsak učenec posebej obnovil, tako da smo slišali kar nekaj zanimivih pravljic, naučili smo se tudi veliko novega o vesolju. Ko se je zvečerilo, smo si pripravili večerjo, nato pa nas je čakala zabava. Učenci so pričarali čudovito prireditev z naslovom: “Sladka Gora ima talent”. Sicer že vemo, da imamo na šoli res veliko glasbenih talentov, a smo bile učiteljice znova presenečene nad našimi glasbeniki.

 

Dostopnost