(03)-8171-500 OĆ  Ć marje pri JelĆĄah, Vegova ulica 26, 3240 Ć marje pri JelĆĄah info@os-smarje.si
Select Page
V sredo, 24.4.2024, smo na POĆ  Mestinje imeli prav posebni obisk. 
Obiskala nas je psička Ada, ki skupaj s svojo lastnico dr. vet. med. NataĆĄo Bele obiskuje otroke v ĆĄolah in vrtcih z namenom vzpostavitve dobrega odnosa do ĆŸivali. Gospa NataĆĄa nam je natančno predstavila značilnosti ĆŸivali in učenci so ji z veseljem prisluhnili. Psička Ada nam je pokazala nekaj trikov, učenci pa so imeli moĆŸnost, da so psičko hranili in ji dajali ukaze, ki jih je v zameno za priboljĆĄke z veseljem upoĆĄtevala. 
 
Obiska smo bili zeloooo veseli in ga ĆĄe dolgo ne bomo pozabili. 
Zahvaljujemo se gospe NataĆĄi Bele in Mojci Drofenik, ki sta se z veseljem odzvali naĆĄemu povabilu. 
 
 
 

đŸ¶

Dostopnost